دوبل دیود LITEON G20E120CTFW
دوبل دیود LITEON G20E120CTFW
ثبت نظر جدید
وضعیت :
موجود
تولید کننده:
LITEON
بسته بندی
1000 عددی
50 عددی
5 عددی
324800
قیمت بازار
سود شما
قیمت :
افزودن به سبد خرید
اضافه به لیست مورد علاقه
پرسش سوال
مقایسه کن
معرفی به دوستان
معرفی محصول
نظرات مشتریان
نحوه پرداخت و ارسال
برچسب ها
ثبت نظر جدید
روش های پرداخت این محصول
پرداخت آنلاین
پرداخت در محل ( فقط در تبریز)
روش های ارسال
ارسال با پست
ارسال با باربری
ارسال با تیپاکس
ارسال با TPX
مشتریان این محصول، محصولات زیر را نیز خرید کرده اند
ترموفیوز 250V-10A 240°C
افزودن به سبد خرید
ترموفیوز 250V-10A 250°C
کانکتور روبردی 15mm SMA-KWE-F
آنتن 5CM GSM نری رایت 900.1800MHZ مشکی مدل A
فن 4x4x1 12V 4010