دوبل دیود شاتکی STPS20200CT
دوبل دیود شاتکی STPS20200CT
20A 200V برند ST
ثبت نظر جدید
وضعیت :
موجود
560000
قیمت بازار
سود شما
-56,000 تومان
قیمت :
افزودن به سبد خرید
با خرید بیشتر تخفیف بگیرید
تعداد
1+
قیمت
تعداد
قیمت
1+
10+
50+
اضافه به لیست مورد علاقه
پرسش سوال
مقایسه کن
معرفی به دوستان
معرفی محصول
نظرات مشتریان
نحوه پرداخت و ارسال
برچسب ها
برای مشاهده دیتاشیت لینک زیر را کلیک فرمایید
https://www.st.com/resource/en/datasheet/stps20200c.pdf
ثبت نظر جدید
روش های پرداخت این محصول
پرداخت آنلاین
پرداخت در محل ( فقط در تبریز)
روش های ارسال
ارسال با پست
ارسال با باربری
ارسال با تیپاکس
ارسال با TPX
مشتریان این محصول، محصولات زیر را نیز خرید کرده اند
کانکتور روبردی 15mm SMA-KWE-F
افزودن به سبد خرید
آنتن 5CM GSM نری رایت 900.1800MHZ مشکی مدل A
ماژول آمپلی فایر XH-A232 2x30W
ماژول رطوبت سنج خاک YL-69
خازن الکترولیت NIPPON 12.5x20 1500uF-25V