اسپارک گپ ACPA2R470 15KA 470V
اسپارک گپ ACPA2R470 15KA 470V
ثبت نظر جدید
وضعیت :
موجود
280000
قیمت بازار
سود شما
-28,000 تومان
قیمت :
افزودن به سبد خرید
با خرید بیشتر تخفیف بگیرید
تعداد
1+
قیمت
تعداد
قیمت
1+
10+
100+
اضافه به لیست مورد علاقه
پرسش سوال
مقایسه کن
معرفی به دوستان
معرفی محصول
نظرات مشتریان
نحوه پرداخت و ارسال
برچسب ها
ثبت نظر جدید
روش های پرداخت این محصول
پرداخت آنلاین
پرداخت در محل ( فقط در تبریز)
روش های ارسال
ارسال با پست
ارسال با باربری
ارسال با تیپاکس
ارسال با TPX
مشتریان این محصول، محصولات زیر را نیز خرید کرده اند
کانکتور روبردی 15mm SMA-KWE-F
افزودن به سبد خرید
آنتن 5CM GSM نری رایت 900.1800MHZ مشکی مدل A
ماژول آمپلی فایر XH-A232 2x30W
ماژول رطوبت سنج خاک YL-69
ماژول GSM باقابلیت SIM800L GSM-GPRS-SMS
ناموجود
ماژول تغذیه کاهنده XL4015 5A DC-DC
محصولات مشابه
اسپارک گپ ACPA2R470 15KA 470V