فیوز برگشت پذیر PPTC FRU185-30F 1.85A 30V
فیوز ریستی 1.85 آمپر 30ولت
ثبت نظر جدید
وضعیت :
موجود
50400
قیمت بازار
سود شما
قیمت :
افزودن به سبد خرید
با خرید بیشتر تخفیف بگیرید
تعداد
1+
قیمت
تعداد
قیمت
1+
10+
اضافه به لیست مورد علاقه
پرسش سوال
مقایسه کن
معرفی به دوستان
معرفی محصول
نظرات مشتریان
نحوه پرداخت و ارسال
برچسب ها
ثبت نظر جدید
روش های پرداخت این محصول
پرداخت آنلاین
پرداخت در محل ( فقط در تبریز)
روش های ارسال
ارسال با پست
ارسال با باربری
ارسال با تیپاکس
ارسال با TPX
مشتریان این محصول، محصولات زیر را نیز خرید کرده اند
فیوز برگشت پذیر PPTC RLD60P110XF 1.1A 60V
افزودن به سبد خرید
فیوز برگشت پذیر PPTC FRX065-60F 0.65A 60V
ناموجود
فیش فندکی نری سرکابلی دو رنگ ABS
ترموفیوز 250V-10A 220°C