ترانزیستور ماسفت LISION GLS15N60C
N-channel 600V 15A
ثبت نظر جدید
وضعیت :
ناموجود
تولید کننده:
LISION
موجود شد به من اطلاع بده
اضافه به لیست مورد علاقه
پرسش سوال
مقایسه کن
معرفی به دوستان
معرفی محصول
نظرات مشتریان
نحوه پرداخت و ارسال
برچسب ها
ثبت نظر جدید
روش های پرداخت این محصول
پرداخت آنلاین
پرداخت در محل ( فقط در تبریز)
روش های ارسال
ارسال با پست
ارسال با باربری
ارسال با تیپاکس
ارسال با TPX
مشتریان این محصول، محصولات زیر را نیز خرید کرده اند
ترموفیوز 250V-10A 227°C
12,040 تومان
افزودن به سبد خرید
ترموفیوز 250V-10A 216°C
12,040 تومان
افزودن به سبد خرید
ترموفیوز 250V-10A 142°C
ماژول شارژر باطری لیتیومی TP4056 TYPE-C 1A